• Geinburgia Zo. 3 Veld Zondag man

  • Teamfoto

  • Programma

    Geen informatie

  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    DatumopgemaaktWedstrijdUitslagDetails
  • Poulestanden Geinburgia sv. 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1AS'80 644001512
    2FIT avv 11430129
    3Buitenboys sc. 6421167
    4Legmeervogels 3421107
    5PVCV 8320156
    6Hoofddorp s.v. 14311104
    7Pancratius Rksv 64112-34
    8Zeeburgia avv 153102-13
    9TABA afc 83102-33
    10Geinburgia sv. 33102-53
    11Forza Almere 44103-103
    12Zeeburgia avv 143003-60

    Poulestanden Geinburgia sv. 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1AFC IJburg 2320126
    2ASV Arsenal 12311114
    3Geinburgia sv. 33111-24
    4NFC 43102-13
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Jaap deOverige stafTeammanager
    Muller, RonOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Echteld, MiltonTeamspeler
    Groenveld, StijnTeamspeler
    Lorent, BartTeamspeler
    Ottenhoff, StefTeamspeler
    Pherai, DielepTeamspeler
    Pool, DennisTeamspeler
    Valkenburg, JariTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.