• Geinburgia Zaal 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Hol, ErikOverige stafTeammanager
    Klooster, Dennis van 'tOverige stafTeammanager
    Kouffeld, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Geinburgia sv. 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ABN AMRO z.v.c. 421201061
    2Legmeervogels 422152547
    3TOB Rksv 1419122538
    4Sporting Martinus 221122738
    5KDO sv 522112935
    6VVGA 221111934
    7Argon 321831027
    8RKAVIC 822831127
    9Os Lusitanos 722721323
    10Exstudiantes Amsterdam 1021421514
    11Geinburgia sv. 122411713
    12Plein83 1920331412
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hol, ErikTeamspeler
    Klooster, Dennis van 'tTeamspeler
    Kouffeld, PeterTeamspeler
    Nan, TiemoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.