• Geinburgia Za. 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirkse, ReinierOverige stafTeammanager
    Hacquebard, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
    Hol, ErikOverige stafTeammanager
    Kouffeld, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiGeinburgia sv. 2 - TABA afc 6
  • Poulestanden Geinburgia sv. 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Zeeburgia avv 821171352
    2Swift 1421144346
    3Overamstel sc. 920132541
    4Wartburgia asv 920111834
    5TOS-Actief 62092929
    6WV-HEDW 202092929
    7Abcoude fc 32084828
    8Ankaraspor FC 42167825
    9TABA afc 620611319
    10Geinburgia sv. 221531318
    11JOS Watergraafsmeer 1121441316
    12RKAVIC 621431415

    Poulestanden Geinburgia sv. 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1NVC 233009
    2SDO 532016
    3Overamstel sc. 731023
    4Geinburgia sv. 230030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Ankaraspor FC 4 - Geinburgia sv. 219 mei2 - 2
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bokma, JosTeamspeler
    Bouman, WouterTeamspeler
    Dirkse, ReinierTeamspeler
    Hacquebard, JeffreyTeamspeler
    Hoekstra, JeroenTeamspeler
    Hol, ErikTeamspeler
    Kouffeld, PeterTeamspeler
    Kouffeld, RicardoTeamspeler
    Linger, LorenzoTeamspeler
    Smit, ThijsTeamspeler
    Timisela, RobertTeamspeler
    Wienema, PeterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.