Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsrooster (Senioren)

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GEINBURGIA SV. O23-1 18.30 - 20.30 Jon Franken, Marjorie Franken, Anoniem
  • Veld 1 Kunstgras
  • 5
  • Sponsor:
    La LieFra XL
GEINBURGIA SV. 1 (zon) 20.30 - 22.00 Peter van Buuren
  • veld 2
  • 7
  • -
GEINBURGIA SV. 2 (zon) 20.30 - 22.00 Dielep Pherai
  • Veld 1 Kunstgras
  • 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GEINBURGIA SV. JO8-1 16.00 - 17.00 Houssein Eyarman, Martijn Jansen
  • Veld 1 Kunstgras
  • 4
  • -
GEINBURGIA SV. JO8-2 16.00 - 17.00 Frankie Boshuizen
  • Veld 1 Kunstgras
  • 4
  • -
GEINBURGIA SV. JO9-1 16.00 - 17.00 Houssein Eyarman
  • Veld 1 Kunstgras
  • 5
  • -
GEINBURGIA SV. JO10-1 16.00 - 17.00 Houssein Eyarman
  • 6
  • -
GEINBURGIA SV. JO11-1 16.00 - 17.00 Aart Meester
  • Veld 1 Kunstgras
  • 7
  • -
GEINBURGIA SV. JO12-1 17.00 - 18.00 Aart Meester
  • Veld 1 Kunstgras
  • 1
  • -
GEINBURGIA SV. JO14-1 18.00 - 19.00 Peter Klinkenberg, Darcey de Vries
  • Veld 1 Kunstgras
  • 2
  • -
GEINBURGIA SV. MO17-1 19.00 - 20.00
  • Veld 1 Kunstgras
  • 5
  • -
GEINBURGIA SV. 2 19.30 - 22.30 Erik Hol
  • -
GEINBURGIA SV. 1 (zaal) 20.00 - 21.00
  • Veld 1 Kunstgras
  • 6
  • -
GEINBURGIA SV. 3 20.30 - 22.30 Abobaker El badawi
  • Veld 1 Kunstgras
  • 4
  • -
GEINBURGIA SV. 4 20.30 - 22.30 Bart Lorent
  • Veld 1 Kunstgras
  • 3
  • -
GEINBURGIA SV. 3 (zon) 21.00 - 22.00 Abobaker El badawi
  • -
  • 9
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GEINBURGIA SV. O23-1 18.30 - 20.30 Jon Franken, Marjorie Franken, Anoniem
  • Veld 1 Kunstgras
  • 5
  • Sponsor:
    La LieFra XL
GEINBURGIA SV. 1 (zon) 20.30 - 22.00 Peter van Buuren
  • veld 2
  • 7
  • -
GEINBURGIA SV. 2 (zon) 20.30 - 22.00 Dielep Pherai
  • Veld 1 Kunstgras
  • 1
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GEINBURGIA SV. JO8-1 16.00 - 17.00 Martijn Jansen, Houssein Eyarman
  • Veld 1 Kunstgras
  • 4
  • -
GEINBURGIA SV. JO8-2 16.00 - 17.00 Frankie Boshuizen
  • Veld 1 Kunstgras
  • 4
  • -
GEINBURGIA SV. JO9-1 16.00 - 17.00 Houssein Eyarman
  • Veld 1 Kunstgras
  • 5
  • -
GEINBURGIA SV. JO10-1 16.00 - 17.00 Houssein Eyarman
  • Veld 1 Kunstgras
  • 6
  • -
GEINBURGIA SV. JO11-1 16.00 - 17.00 Aart Meester
  • Veld 1 Kunstgras
  • 7
  • -
GEINBURGIA SV. JO12-1 17.00 - 18.00 Aart Meester
  • Veld 1 Kunstgras
  • 1
  • -
GEINBURGIA SV. JO14-1 18.00 - 19.00 Peter Klinkenberg, Darcey de Vries
  • Veld 1 Kunstgras
  • 2
  • -
GEINBURGIA SV. MO17-1 19.00 - 20.00
  • Veld 1 Kunstgras
  • 5
  • -
GEINBURGIA SV. VR18+1 19.00 - 21.00
  • Veld 1 Kunstgras
  • 5
  • -
GEINBURGIA SV. 2 19.30 - 22.30 Erik Hol
  • Veld 1 Kunstgras
  • 1
  • -
GEINBURGIA SV. 3 20.30 - 22.30 Abobaker El badawi
  • Veld 1 Kunstgras
  • 4
  • -
GEINBURGIA SV. 4 20.30 - 22.30 Bart Lorent
  • Veld 1 Kunstgras
  • 3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!