Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Weekplanning


Weekplanning


Bekijk hier het schema voor de aankomende twee weken. Staat jouw wedstrijd er niet tussen?
Neem dan even contact op.

Staat er geen scheidsrechter bij jouw wedstrijd? 
Je kunt altijd de scheidsrechterscoördinator even benaderen, heb je bericht van hem ontvangen,
dan zal je zelf voor een alternatief moeten kijken.

Ben je ingedeeld als scheidsrechter maar toch verhinderd? 
Laat dit dan zo snel mogelijk aan de scheidsrechterscoördnator weten en kijk zelf voor een vervanger.

Niet aangemelde wedstrijden / toernooien worden niet voorzien van een scheidsrechter.

Heb je voor je team zelf een scheidsrechter van buiten de scheidsrechtersgroep?
Geef dit z.s.m. aan. Bij geen gehoor word er naar een official gezocht.

Het word niet op prijs gesteld als teams zelf scheidsrechters uit de scheidsrechtersgroep benaderen.
Dit i.v.m. miscommunicatie waardoor er anders geen overzicht meer is wie waar actief is.

Veel plezier! 

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
30 nov 20:10 GEINBURGIA SV. 1 (zaal) RKAVIC 7 (zaal)
02 dec 19:00 GEINBURGIA SV. VR18+1 Hillegom sv VR18+2
02 dec 20:00 Hillegom sv VR18+1 GEINBURGIA SV. VR18+1
02 dec 20:30 GEINBURGIA SV. VR18+1 Swift VR18+1
02 dec 21:00 Hoofddorp s.v. VR18+1 GEINBURGIA SV. VR18+1
02 dec 22:00 DEVO'58 5 (zaal) GEINBURGIA SV. 2 (zaal)
03 dec 09:00 Zuidoost United JO10-1 GEINBURGIA SV. JO10-1
03 dec 09:00 Muiden sc. JO9-1 GEINBURGIA SV. JO9-2
03 dec 10:00 Marken sv. JO14-1 GEINBURGIA SV. JO14-1
03 dec 10:00 GEINBURGIA SV. JO8-1 Loosdrecht JO8-2
03 dec 10:00 GEINBURGIA SV. JO9-1 Ouderkerk sv. JO9-2
03 dec 10:30 JOS Watergraafsmeer 10 GEINBURGIA SV. 4
03 dec 10:30 ASV '65 JO12-1JM GEINBURGIA SV. JO12-1
03 dec 10:50 BVV '31 JO11-1 GEINBURGIA SV. JO11-1
03 dec 11:45 ASC De Volewijckers JO17-2 GEINBURGIA SV. JO17-1
03 dec 12:00 HSV'69 O23-1 GEINBURGIA SV. O23-1
03 dec 12:00 J. Kan SVO HZM'22 MO17-2 GEINBURGIA SV. MO17-1
03 dec 12:30 JOS Watergraafsmeer 5 GEINBURGIA SV. 3
03 dec 14:00 GEINBURGIA SV. 2 GeuzenMiddenmeer 7
03 dec 14:30 Abcoude fc JO15-3 GEINBURGIA SV. JO15-1
03 dec 16:30 Anoniem GEINBURGIA SV. O23-2 RKDES O23-2
04 dec 14:30 AS'80 2 (zon) GEINBURGIA SV. 2 (zon)
04 dec 15:15 A. el Amrani Zeeburgia avv 8 (zon) GEINBURGIA SV. 3 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!