Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
Om lid worden van Geinburgia voetbal dient u de volgende stappen te volgen.
Bij deelname aan zowel veld als zaalvoetbal geldt een korting.Bij alleen trainen bent u geen lid van de bond (KNVB) en niet verzekerd.
De contributie kan worden voldaan na ontvangst van de daartoe bestemde e-mail voor betaling van de contributie. In deze mail staat een link naar onze incasseerder Club Collect, alwaar de betaling kan worden voldaan.
Zelfstandig contributie betalen kan op IBAN: NL71RBRB0687821487 t.n.v. vv Geinburgia te Amsterdam.
Geinburgia hecht eraan dat haar voetballende leden er allemaal verzorgd uit zien op en om het veld. Op de ledenvergadering heeft het voetbalbestuur een voorstel gedaan om in één uniform tenue te gaan spelen. Dit voorstel is goedgekeurd door de leden en dus zal vanaf seizoen 2007/2008 iedereen in hetzelfde tenue spelen. Het wedstrijdtenue is daarom verplicht gesteld voor alle leden. Geinburgia kleding kan rechtstreeks besteld worden bij onze sponsor Sportpaleis.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.