• Geinburgia Zo. 3 Veld Zondag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Kampong 8Geinburgia 35 nov11:00
    AS 80 3Geinburgia 312 nov13:00
    Geinburgia 3Almere FC 319 nov11:30
    Wasmeer 2Geinburgia sv. 326 nov11:00
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    DatumopgemaaktWedstrijdUitslagDetails
  • Poulestanden 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Geinburgia 3330069
    2WV-HEDW 3320126
    3Ouderkerk 3310243
    4Zeeburgia 43003-120

    Poulestanden 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Forza Almere 2430199
    2Nederhorst vv 2430179
    3Almere FC 3320136
    4Kampong 8320116
    5AS'80 3420236
    6Sporting Almere 2312015
    7Geinburgia sv. 34112-24
    8Abcoude fc 42101-13
    9Waterwijk asc 23102-33
    10Buitenboys sc. 24103-93
    11Wasmeer 24013-91
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dane, PeterOverige stafTeammanager
    Franssen, ReinierOverige stafTeammanager
    Jansen, MartijnOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Adjiembaks, RaynaldoTeamspeler
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Andriesse, SergioTeamspeler
    Bergquist, JakeTeamspeler
    Boer, JimTeamspeler
    Boomgaard, TacoTeamspeler
    Franssen, ReinierTeamspeler
    Gijsel, Jacco deTeamspeler
    Huting, AxelTeamspeler
    Jacobs, Dennis ShariffTeamspeler
    Jansen, MartijnTeamspeler
    Jonge, Benjamin deTeamspeler
    Lindenbergh, JoostTeamspeler
    Prenger, JelmerTeamspeler
    Rengelink, ErikTeamspeler
    Schneiter, GeneTeamspeler
    Soekhai, ZahierTeamspeler
    Thie, dannyTeamspeler
    Tom, WesleyTeamspeler
    Verweij, BjornTeamspeler
    Vries, Benny deTeamspeler