• Geinburgia Zaal 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hol, ErikOverige stafTeammanager
    Klooster, Dennis van 'tOverige stafTeammanager
    Kouffeld, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ABN AMRO z.v.c. 422211064
    2Legmeervogels 422152547
    3TOB Rksv 1417122338
    4Sporting Martinus 222122838
    5KDO sv 521102932
    6VVGA 220101931
    7RKAVIC 822831127
    8Argon 320821026
    9Os Lusitanos 720621220
    10Exstudiantes Amsterdam 1020421414
    11Geinburgia sv. 122411713
    12Plein83 191612135
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hol, ErikTeamspeler
    Klooster, Dennis van 'tTeamspeler
    Kouffeld, PeterTeamspeler
    Nan, TiemoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.