• Geinburgia Zaal 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hol, ErikOverige stafTeammanager
    Klooster, Dennis van 'tOverige stafTeammanager
    Kouffeld, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 janRKAVIC 8 - Geinburgia sv. 1
  • Poulestanden 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ABN AMRO z.v.c. 411101031
    2Legmeervogels 41291228
    3TOB Rksv 141182126
    4Sporting Martinus 21371522
    5KDO sv 51060418
    6VVGA 21251616
    7Argon 31150615
    8Geinburgia sv. 11341813
    9Os Lusitanos 71131710
    10RKAVIC 81321107
    11Exstudiantes Amsterdam 10100282
    12Plein83 1930121
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Geinburgia sv. 1 - Plein83 1915 jan4 - 4
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hol, ErikTeamspeler
    Klooster, Dennis van 'tTeamspeler
    Kouffeld, PeterTeamspeler
    Nan, TiemoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.