• Geinburgia Za. 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirkse, JanbartOverige stafTeammanager
    Dirkse, ReinierOverige stafTeammanager
    Hacquebard, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
    Hol, ErikOverige stafTeammanager
    Kouffeld, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1NVC 233009
    2SDO 532016
    3Overamstel sc. 731023
    4Geinburgia sv. 230030

    Poulestanden 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Zeeburgia avv 81080224
    2Swift 14971122
    3Overamstel sc. 9961219
    4WV-HEDW 20950415
    5Wartburgia asv 91050515
    6Abcoude fc 31043315
    7Ankaraspor FC 4933312
    8Geinburgia sv. 2931510
    9TOS-Actief 682248
    10RKAVIC 692258
    11TABA afc 6102086
    12JOS Watergraafsmeer 1181164
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bokma, JosTeamspeler
    Bouman, WouterTeamspeler
    Dirkse, JanbartTeamspeler
    Dirkse, ReinierTeamspeler
    Hacquebard, JeffreyTeamspeler
    Hoekstra, JeroenTeamspeler
    Hol, ErikTeamspeler
    Kouffeld, PeterTeamspeler
    Kouffeld, RicardoTeamspeler
    Linger, LorenzoTeamspeler
    Smit, ThijsTeamspeler
    Timisela, RobertTeamspeler
    Wienema, PeterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.