• Geinburgia Za. 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirkse, ReinierOverige stafTeammanager
    Hacquebard, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
    Hol, ErikOverige stafTeammanager
    Kouffeld, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1NVC 233009
    2SDO 532016
    3Overamstel sc. 731023
    4Geinburgia sv. 230030

    Poulestanden 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Zeeburgia avv 818151246
    2Overamstel sc. 919132441
    3Swift 1418123339
    4Wartburgia asv 91891828
    5TOS-Actief 61782726
    6Abcoude fc 31874725
    7WV-HEDW 201780924
    8Ankaraspor FC 41855820
    9Geinburgia sv. 219521217
    10TABA afc 618511216
    11RKAVIC 617421114
    12JOS Watergraafsmeer 1117331112
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    TOS-Actief 6 - Geinburgia sv. 221 apr10 - 1
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bokma, JosTeamspeler
    Bouman, WouterTeamspeler
    Dirkse, ReinierTeamspeler
    Hacquebard, JeffreyTeamspeler
    Hoekstra, JeroenTeamspeler
    Hol, ErikTeamspeler
    Kouffeld, PeterTeamspeler
    Kouffeld, RicardoTeamspeler
    Linger, LorenzoTeamspeler
    Smit, ThijsTeamspeler
    Timisela, RobertTeamspeler
    Wienema, PeterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.